İSTANBUL VE YALOVA DİYENLER GEMLİK İÇİN NE YAPTI?

Samimiyetsizlik ve şovun ne odluğunu son zamanlarda Yalova ve İstanbul Belediyeleri için CHP’nin yaptıkları ile izliyoruz.

Elbette sadece CHP değil o dönemde vebali ellerinde olan AK Parti’nin o döneminin önemli kurmayları Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu ile bugünün 6’lı Masa bileşenleri Saadet Partisi, Demokrat Parti…

Neyden bahsediyorum?

Hukuksuz bir şekilde görevinden alınan Gemlik’in eski belediye başkanı Fatih Mehmet Güler’in başına gelenlerde şimdi samimiyetsizce şovun peşinden koşan 6’lı Ganyan pardon masa bileşenlerinden bahsediyorum.

2009 yerel seçimleri ile Gemlik Belediye Başkanı olan Fatih Mehmet Güler, seçildikten 23 ay sonra 08.03.2011 tarihinde İçişleri Bakanlığı tarafından görevden alınmıştı.

Deniz Baykal’ın komple kasedini yapanlarla Fatih Mehmet Güler Başkana komploları kuranların aynı kahpe el olduğu tüm belge ve mahkeme kayıtları ile ortadadır.

Ve kaset kumpası sonrası CHP’ye Genel Başkan olan, o dönem Fatih Mehmet Güler’e sahip çıkmayıp sesini çıkarmayan bir Kemal Kılıçdaroğlu var karşımızda.

Arkadaş 6’lı kardeşleri ile şimdi yok Yalova yok İstanbul diye şov derdinde.

Sorarlar adama FETÖ Fatih Mehmet Güler’e, CHP’li senin Belediye Başkanına, Millet iradesine kumpas kurduğunda nerede idin Kılıçdaroğlu ve 6’lı masa bileşenleri?

O dönem FETÖ kumpasına ortak olan AK Parti Prensleri Davutoğlu ve Babacan şimdi hangi yüzle Saraçhane’de çıkıp millet iradesinden bahsediyorsunuz?

Samimiyetsizsiniz!!!

O zaman sesini çıkartmayanlara bi hatırlatma;

Fatih Mehmet Güler’in görevden uzaklaştırılma sürecinde yer alan tüm savcılar, kaymakam, vali gibi devlet görevlileri, FETÖ/PDY operasyonlarında ya tutuklandı ya da ihraç edildi.

Tarih 15 Eylül 2018 ve Kemal Kılıçdaroğlu Gemlik ziyareti gerçekleştiriyor.

Ziyaret sonrası Fatih Mehmet Güler sosyal medya hesabından bir yazı paylaşıyor. İşte o yazı ve bahsettiğim samimiyetsizliğin adresi Kılıçdaroğlu ve 6’lı ganyan parson masa gerçeği…

******

2008 yılında Gemlik Hukuk Fakültesi açıldı. Açılış törenine 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel katılmıştı.

Demirel, açılış töreni sonrası, aniden Umurbey’e gitmeye karar verdi. Umurbey’de kendisini Umurbey Belediye Başkanı olarak ben karşıladım. Koluma girdi ve Celal Bayar Anıt Mezarına doğru yürümeye başladık.

Tam o sırada yüzüme bakarak sordu “ Pars napıyooo Pars”

Pars, yani Pars Dönmez 1980 darbesi sırasında Umurbey Belediye Başkanıydı. A.P. den seçilmişti.

İşte, Demirel 28 yıl önceki Belediye Başkanını merak etmişti.

Hemen Pars Dönmez’i buldurdum.

Yan yana gelince bu ikili hoş bir sohbet yaptılar.

İşte bu anı, 15 Eylül 2018 Cumartesi günü, Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun Feyziye Köyü dönüşü, tam da evimin önünden geçtiği sırada aklıma geliverdi..

‘’CHP Umurbey ve Gemlik (eski)Belediye Başkanı