OZAN SÖNMEZ: ” 5 YIL İÇİNDE ÜLKENİN EN ÜNLÜ MODELİ OLACAĞIM”

OZAN SÖNMEZ: ” 5 YIL İÇİNDE ÜLKENİN EN ÜNLÜ MODELİ OLACAĞIM”

Modellik Benim İçin Meslek Değil,

Doğuştan Gelen Bir Yaşam Tarzı

Henüz 20 yaşında olmasında rağmen adını sıkça duyuran, Miss Angel of Turkey podyumunun tek erkek modeli, Ozzie mahlasıyla şöhret basamaklarını emin adımlarla tırmanıyor! Hayatını kendisinin en iyi versiyonu olmaya adayan Ozzie, modelliğin yanısıra dj’lik, fitness antrenörlüğü ve yazarlık yapıyor.

‘NEDEN MODELLİK?”

Neden bunca meslek arasından modelliği seçtin?

-İnsanların doğuştan gelen yetenekleri olduğuna inanırım. Kendimi bildim bileli göz önünde olmayı seven, yakışıklı ve inatçı biriyim. Tüm bunları göz önünde bulundurunca modellik benim için meslek seçimi değil, doğuştan gelen bir yaşam tarzı.

Çekimlerden, podyum ışıklarından ve yüzlerce kişinin önünde yürümekten aldığım hazzı dünyalara değişmem!

” BENİM EN KIYMETLİ HAZİNEM ZAMAN”

Boş vakitlerinde neler yapıyorsun?

-Boş zaman kavramına inanmıyorum çünkü benim için en kıymetli şey zaman! Son 2 yıldır üretmek ve kendimi geliştirmek adına yaşıyorum. Gerek mental, gerekse fiziksel olarak yoğun bir dönemdeyim.

Haftanın 6 günü sabah 5 sularında kalkıyorum. Güzel bir kahvaltının ardından günümü planlıyor ve spor yapmaya başlıyorum. Spor sonrası ılık bir duşun ardından çalışmaya başlıyorum.

Her saniyemi altın değerinde sayıp, vaktimi verimli bir şekilde kullanıyorum. Türkiye’nin en ünlü modeli olma yolunda kendimden emin ve kararlı bir şekilde ilerliyorum.

 Şimdilik hakkımda bunları bilmeniz yeterli, birkaç yıl içinde zaten adımı ülkenin her yanında duyacaksınız.